Panoramik Sanaltur

360° Sanal Tur (Virtual Tour) Panoramik fotoğraflama tekniğiyle çekilen, üç boyutlu görüntü izlenimi veren panoramik fotoğraflar sayesinde, son teknoloji yazılım ve görsel medya uygulamalarıyla bilgisayar ortamında birleştirilmesiyle oluşturulan internet ortamında ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasını sağlayan interaktif bir uygulamadır.

Günümüzün gelişen internet bağlantı hızlarına paralel doğrultuda, web sitesi üzerinden tanıtım yapma fırsatları da artmıştır. Sanal tur uygulaması da ziyaretçilerinizin sizi en kısa yoldan tanımasına yardımcı olmaktadır.Bildiğimiz iki boyutlu fotoğraftan çok farklı bir görsellik sunan bu fotoğraflama tarzı, hareketli oluşu ile videoyu andırsa da aslında bir video değildir. Sanal gezinti, Internet ortamında kolay yüklenebilen ve hızlı seyredilebilir olması sebebiyle Video ‘dan daha hızlı ve etkili bir tanıtım aracıdır.

Ulaşmak istediğiniz kitlenin evinden, ofisinden dokunmatik olarak çalışan bütün cihazlardan tanıtmak istediğiniz mekan ya da bölgenin tanıtılmasında kolayca yardımcı olacak yazılımlardır.

Iphone, Ipad, Ipod, Ios ve tüm Androd cihazlarda kolayca kullanılabilir; hiçbir eklentiye ihtiyaç olmadan rahatça mekanınızı tanıtabilirsiniz.

360 derece sanal tur çok farklı uygulamalara imkan vermektedir. Mouse veya klavye ile sahnenin içinde sağa sola yukarı ya da aşağıya gezebiliyor, mekanda gördüğünüz herhangi bir nesneye yakından bakabiliyor, görüntülerin üzerine yerleştirilebilen interaktif oklar sayesinde de diğer bölümlere kolaylıkla geçebiliyorsunuz.Ziyaretçiyi sanki oradaymış gibi hissetmesini sağlayan 360 derece sanal tur, mekanınızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi tanıtmanız için size büyük kolaylıklar sağlıyor.

Panoramik Sanaltur uygulaması hastane, otel, bina, kreş, okul, site, şehir ve sektörel anlamda her alanda kullanılabilen harika bir uygulamadır.

Rakiplerinizden farklı olmak ve satış politikanızı değiştirmek için bir hafta gibi kısa bir sürede mekanınızı ve ürünlerinizi kitlelerle buluşturuyoruz.İsterseniz tanıtım videoları ve zenginleştirilmiş görsel uygulamalarla da ziyaretçiler yerlerinden bile kıpırdamadan mekanınızı tanımış ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olmuş oluyor.

Sanal Tur uygulamasını web sitenizde ziyaretçilerinize sunabilir yada CD / DVD ortamında multimedya CD olarak dağıtımını yapabilir ve mekanınızı en hızlı ve ucuz yoldan tanıtabilirsiniz. Sanılanın aksine 360 Derece Sanal tur uygulaması bilinen standart reklam tekniklerine oranla çok daha az maliyetlidir.

 

Sanalturun Avantajları

* Müşterilerin herhangi bir randevu almadan sanal mağazanıza girip, ürünlerinizin yüksek kalitede imajlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirler.

* Sanaltur müşterilerin hızını kontrol edebilmeye izin verir.Buda müşteri kitlesinin ilgisini sürdürmesini sağlar.

* Online rezervasyon, satış ve incelemeleri arttırır.

* Cd, Dvd ve Usb kartlar gibi araçlar sayesinde offine olarak da kullanabilir.

* İnternet tarayıcılarının %99’ u ile uyumludur.

* Ziyeretçilere verilecek olan bilgiler; sesli, görsel ve yazılı olarak anlatılabilir.

* Hazırladığımız sanal geziler içerisine yerleştirilen firma logonuz, ilgili alan ya da eşyalar ile metinler bilgi notları ya da resimler ile sanalturunuz zenginleştirilebilmektedir.Bu şekilde hazırlanan sanal gezi bir web sayfası gibi içerikli olarak da sunulabilmektedir.