3D Sanaltur Uygulamaları

Mimari projelerinizi daha hayata geçirmeden, son teknoloji kullanılarak sanki mekanın içindeymiş hissi yaratılarak kitlelere ulaştırdığımız en yeni uygulamalardan biridir.

Mimari, endüstriyel ya da tanıtım maksatlı 3D grafikler hazırlayan programlar da mevcuttur. Bir koltuğun, evin ya da bir eşyanın parçasının üç boyutlu hazırlanmış çizimi, nesneyi gerçeğe yakın gösterdiğinden, üretim öncesinde birçok avantaj sağlamaktadır. 

3D sanaltur, gerçekleştirdiğiniz projeler için en etkili satış yöntemidir.Mekanınızı tanıtmak, hizmetleriniz hakkında bilgi vermek ve görsel anlamda kitleleri etkilemek için gerçekleştirilen bu uygulama yerinizden bile kıpırdamadan size mekanınızı tanıtma fırsatı vermektedir.

Projelerinizin tanıtımı ve satışı konusunda istediğiniz kitleye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu yöntemde; ziyaretçilerinizi mekanın içerisinde gezdirebilir, istediğiniz nesneye yakından bakabilir, özel menu sayesinde istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.Sesli, görsel ve yazılı anlatımlada ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğiniz 3D sanaltur uygulaması, sizi rakiplerinizden öncelikli kılacak ve ürünlerinizin tanıtımı kolayca sağlanacaktır.

Panoramik sanaltur’ dan pek bir farkı olmayan bu uygulamada; mekanda klavye, ok ve dokunmatik ekranla görüntüyü istediğiniz yere çevirebiliyor; istediğiniz nesneye yakından bakabiliyor ve detaylı bilgiye sesli ya da yazılı anlatımla sahip olabiliyorsunuz.